Rock’n’ride 2021 – pro nespoutané motorkáře?

motostory.cz

Terénní motorky, sportovní atmosféra, závody… To vše je k vidění na dvoudenní akci Rock’n’ride. V roce 2021 se koná v Benešově u Prahy. Tenhle adrenalin v žilách si nesmíte nechat ujít!

Nabitý program

S Motosalonem to vypadá špatně, nejspíše tento rok nebude. Nezoufejte a zajeďte se v září podívat na našlapanou Rock’n’ride.

Akce se koná ve dnech 10. až 11. září v areálu MX Areál KBS UAMK v Benešově u Prahy, mezi Bouštickým lesem a okolními lesy – je tedy lepší si cestu najít na mapě předem. K vidění budou 3 motocyklové disciplíny. Vytrvalostní závod Country Croos Memoriál Jaroslava Kuklíka, Freestyle Motocross v čele s mistrem světa, několikanásobným medailistou X-Games Liborem Podmolem a SuperEnduro.

Rock’n’ride nabídne kompletní adrenalinovou zábavu. Při pohledu na závodníky, kteří zdolávají extrémně těžký terén plný kamenů a klád, se vám zatají dech. Při soutěži o nejlepší jízdy FMX skáčou jezdci až 24 metrů daleko a 10 metrů do výšky, předvádějí akrobatické prvky, které jsou mnohdy za hranicemi fyzikálních zákonů. To stojí za vidění!

Kemp je součástí

Abyste si nemuseli nechat ujít večerní show, je vám k dispozici stanové městečko. I své mazlíčky můžete vzít s sebou, nicméně na vodítku. V areálu se to motorkami jen hemží a nikdo nechce, aby došlo ke zbytečné nehodě. Své psy si tedy raději hlídejte. Organizátoři už předem také hlásí, že v areálu jsou možné platby pouze v hotovosti, a to z důvodu nedostatečného signálu pro připojení platebních terminálů. Tak se na to připravte.

Přihlášky na závody

Jste milovníci Country Crossu či SuperEndura? Máte možnost se přihlásit na závody. Přihlášky, kategorie závodníků a podmínky pro účast najdete na oficiálních stránkách akce.

U nás v motobazaru si najděte novou motorku a hurá na to!