Euro Bike Fest i v roce 2021!

Rebelský festival plný motorek, zábavy, koncertů, různých sportů i workshopů – to je Euro Bike Fest. Tento rok se koná v termínu 27. až 30. května v Pasohlávkách. A co vás na něm čeká?

Program Euro Bike Fest

Bude i tento rok pořádně nabitý. Kromě motorkářských disciplín a kaskadérských vystoupení na vás čeká i wakeboard show, zombie běh, tetovací salón, vyhlídkové plavby a lety či poledance.

Chybět nesmí ani letní kino, zóna na focení, stánky s jídlem či bary. Na své si přijdou i obdivovatelé strojů a parádní výbavy. Zkrátka na místě to bude žít!

Festival je určen pro všechny moto nadšence, bez ohledu na to, zda jste si teprve koupili svou první motorku, nebo jezdíte už přes 20 let. K vidění budou choppery, bobbery, cestovní motorky či naked-bike. Ten, kdo přijde pěšky, jistě velmi ocení výstavu motorek. A možná odjede na nové mašině.

Informace k organizaci

V areálu ATC Merkur Pasohlávky, ve kterém se festival koná, je možnost stanovat i s motorkou. Poplatek za stanování je zahrnut již v ceně vstupného, tudíž by byla škoda toho nevyužít. Pár míst na přespání najdete i v přilehlých bungalovech a chatkách.

Cena za lístek je v předprodeji mnohem nižší, než na místě. Nicméně za 5 dnů nabitého programu je více než příjemná. Navíc v okolí areálu je mnoho míst, která stojí za pozornost, když vás bude program nudit.

Plánujete na Euro Bike Fest přijet na dvou kolech? Pak si vyberte motorku z nabídky najdimoto.cz!