12. ročník MOTOSALON – Stojí za to?

Jako každý rok, tak i tento se můžeme těšit na legendární Mezinárodní akci motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení pro motorkáře a příznivce motocyklových sportů. Letošní ročník veletrhu se koná v Praze. A co nás čeká?

MOTOSALON 2021

Veletrh MOTOSALON je největší oborová prezentace ve střední Evropě a tento rok se bude konat již po dvanácté. Jedná se o jediný motocyklový veletrh s gescí Svazu dovozců automobilů (SDC) z motocyklové sekce. Každý rok (od roku 2010) se koná v ČR, střídavě v Brně nebo v Praze. Tento rok místo konání vyšlo opět na hlavní město ČR. Ročník 2021 se uskuteční ve výstavním areálu PVA EXPO PRAHA.

Termín a průběh veletrhu

Mezinárodní akce – veletrh motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení, proběhne v Praze ve dnech od 4. do 7. března 2021, pokud to situace umožní.

Ve čtvrtek bude na akci přístup do 12 hodin pro odborníky a novináře, po obědě se otevře veřejnosti. Ve všechny dny bude možnost návštěvy až do 19 hodin, kromě neděle, kdy veletrh končí v 17 hodin.

Vstupné na akci by mělo být 250 Kč v sobotu, 200 Kč ostatní dny, zvýhodněné vstupné 180 Kč. Vstupenky jsou k dispozici přes internet.

Co nás na veletrhu čeká?

Na veletrhu bude zastoupeno několik významných značek dostupných na českém trhu. Předvedou se nám s nejaktuálnějšími novinkami. Součástí akce je i doprovodný program a k dispozici občerstvení k zakoupení (minulý rok byla na akci přímo Burger Arena).

Těšit se můžeme na motocykly (kategorie L), sportovní a závodní motorky či čtyřkolky. Součástí předvádění budou i přípojná vozidla k motocyklům a přepravě motocyklů. Nebudou chybět ani montážní skupiny, různé příslušenství a díly k motocyklům. V nabídce doplňků se nám předvede nejen oblečení, ale i nezbytné maličkosti, které jako motorkář využijete.

Kromě výše zmíněných kategorií se můžete těšit i na předvedení nových technologií pro provoz a opravy motocyků, nabídky služeb pro motocyklisty a představení mnoha institucí. Program je tedy velmi obsáhlý.

Ze známých značek se můžeme na veletrhu těšit na Harley-Davidson, Honda, Piaggio či Ducati. Jestli tedy ještě nemáte svůj vysněný motocykl, neváhejte a přijeďte načerpat inspiraci.

Nebaví vás jezdit na hromadné veletrhy, ale raději na výlety za poznáním? Přečtěte si článek Motovýlet skrze 3 historická města, ať víte, kam na jaře vyrazit.