Reklama
Kombi s výkonem 605 koní na českém trhu budete shánět dost těžko, stejně jako čtyřdveřové kupé. Audi ovšem takové věci začalo prodávat. Dáte si říci?
Audi

Kupte si raketu! České zastoupení Audi začalo přijímat objednávky na RS6 performance a RS7 performance.

18. prosince 2015 18:05 / Bleskovky
Tak určitě, Vánoce se nezadržitelně blíží a nejlepší dárky pod stromeček si stejně vždycky nadělíme sami. Co to tedy letos vzít řádně od podlahy a pořídit si k Vánocům něco speciálního? Něco luxusního a rychlého? Něco jako Audi RS6 Avant nebo RS7 Sportback v brutálním provedení performance? To je dobrý nápad, že ano.

V tom případě máme dobrou zprávu. České zastoupení Audi totiž dnes oficiálně oznámilo, že začalo přijímat první objednávky. Pod stromeček si tak můžete dopřát A6 Avant s výkonem 605 koní a s točivým momentem 750 Nm, nebo stejným motorem osazenou verzi A7 Sportback. Tahle auta jen tak mimochodem umí stovku za 3,7 s a zvládnou maximálku 305 km/h.

Pravda, nebude to úplně levná sranda. Bez dalších příplatků totiž koupíte Audi RS6 Avant performance za 3 034 900 Kč, RS7 Sportback je ještě dražší. Konkrétně si budete muset oproti kombíku připlatit dalších 200 000 Kč. A jestli se zamyslíte nad příplatkovou výbavou, počítejte, že nějakých 800 000 Kč navíc za více či méně užitečné doplňky nebude představovat kdo ví jaký problém.

Každopádně pokud si auto objednáte, jedno je jisté. Nové policejní Octavie na vás budou krátké, stejně jako policejní Passaty a Superby s tím ušmudlaným šestiválcem, který nemá ani 300 koní.  
📷
2 fotografie
Tomáš Novotný | MotoStory.cz
KOMENTÁŘE
Nejčtenější články
za posledních 7dní
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou